wz

Lavičkovej vandřík

Úvodní strana

 

Kronika vandrů

 

Fotky z tohoto vandru můžeš najít:

 

Pavouckýho fotoalbum

Zúčastnili se Růža, Starý Tremp, Banjo, Pajda a Pavouk

 

Stručný popis trasy vandru:

Na kemp a zpátky

 

Vojta s Růžou už se nemohli dívat na pomalu se rozpadající kemp Krkavec, a tak vyhlásili první dubnový víkend za víkend brigádní - lavičkový.

Přivezlo se nářadí, hřebíky a mohlo se začít. Porazili jsme spoustu soušek dole v lese, odvětvili je a po dotáhnutí na kemp je pomocí pořízu a seker zbavili kůry. Pak přišli na řadu konstrukční nápady. Moc jich nebylo, ale něco jsme dohromady dali a začalo se budovat. Hodná Divoška nám k tomu přinesla v petkách z hospody pivo,a tak nám šla práce pěkně od ruky. Mě doslova - jizva na mé dlani je toho dodnes důkazem :-). Když bylo hotovo a dvě nové lavičky z opěradly zdobily uklizený kemp, vyrazili jsme se odměnit do Skalky čerstvým točeným.

Zpět jsme se vrátili  právě když padla na kraj tma a dlouhý den zakončili u ohně neméně dlouhým večerem. Banjo nám k tomu krásně hrál na kytaru. Po půlnoci už jsme unaveni usínali v poctivé vrstvě listí, které nanosila pod převis Růža, když jsme rubali přes den dřevo. Ráno už jen snídaně a balení. Taky jsme se stihli pozdravit s Komárem, Bzučkou, jejich prcky a Šamankou a Martinem, kteří se na kempu stavili. Společně jsme se pak vydali do Skalky. Svítilo sluníčko a teplota byla přímo letní. Tak končil náš Lavičkový vandr

 

Sesmolil Pavouk