wz

Něco málo o autorovi webové prezentace T.O. MOUDÍ

 

Úvodní strana

Kronika vandrů

---------------------------

Kontakt

pavouckej(zavináč)email.cz

Návštěvní kniha

Autorem těchto stránek jsem já, tzv. Husákovo dítě. Narozen v polovině let sedmdesátých a do dospělého života vhozen na podzim roku 1989. Zprvu vyučen, mnohem později omaturován. Žiju v Mladé Boleslavi, kde jsem se i narodil. Mám ženu Michalu a sedmiletého syna Martina. Na vandry se snažíme jezdit i společně, ale moc často nám to nevychází. Pracuji jako technik kvality ve firmě, která vyrábí cockpity do osobních automobilů Škoda a Seat.

Moje velká vášeň je fotografování. Fotografuji od 14 let. Nejprve Practikou rodičů, pak Zenitem strýce, potom vlastním fotoaparátem ruské výroby Smena. Po krátké epizodě s plnoautomatem Kodak, jsem si pořídil zrcadlovku Minolta a z té pak přešel na Canon Rebel (EOS 300). Po nástupu digitální éry jsem si pořídil poloautomat Canon a po pár letech amatérskou digitální zrcadlovku Canon EOS 1100D, kterou fotím dodnes.

Trochu hraju na kytaru (ale nazpaměť umím jen Bednu vod whisky), rád si zazpívám. Kromě trampské muziky poslouchám i tvrdší rock a metal.

Mou nejvýraznější fyzickou vlastností je, že nikde nevyčnívám. Slyšet jsem ale dost.

Mám jakési podivné fluidum nabalovat kamarády, a tak se dost často z plánovaného komorního vandru ve dvou, stává ve skutečnosti vandr hromadný, kdy má putující parta problém vejít se do středně velké hospody :-).

Nejčastěji mě lze potkat na vandru na Kokořínsku, Kukačkách, Kummeru, Roverkách, Lužičkách, Jizerkách a Broumovsku. Ojediněle na Brdech, Střele, v Českosasu, či na jiných pěkných místech naší republiky a blízkém zahraničí (Slovensko, Sasko, Polsko…). Nejsem ortodoxní tramp, ale sám rád jezdím s usárnou, protože si myslím, že to dělá ten tramping takový trampingovější :-).

Tak třeba někdy někde na cestách AHOJ a ZDAŘBUŘT!

Stanislav Khol, mezi trampy řečený Pavouk, či Pavouckej